Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 1 сентября 2017 г.

 День знань - особливе свято

 Перший вересневий день - вже осіння прохолода зранку, але такий ще по-літньому теплий та сонячний. І головна його прикмета - ошатно вбрані школярики, що поспішають до школи
Перше вересня — довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, День першого шкільного дзвоника.Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного із нас. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів та учнів, батьків,  і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. 
Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки. День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення! Ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх школярів,а  особливо першокласників та майбутніх випускників. Ось і настав час вирушати в дорогу до Країни знань. 

Нехай цей навчальний рік буде щасливим для кожного з вас. І пам’ятайте, що знання – це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього.»

Комментариев нет:

Отправить комментарий