Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 8 травня 2014 р.

Є в Шевченка народження дата –                                          дати смерті в Шевченка немає

            В дні перемог і в дні поразок,
       В щасливі дні і в дні сумні
        Іду з дитинства до Тараса, 
Несу думки свої земні.
 (Ю.Рибчинський)
2014 рік, з метою гідного відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу, Указом Президента України від 11.04.2012 № 257/2012 оголошений Роком Тараса Шевченка.
 Значення постаті Т.Г.Шевченка для українського народу важко переоцінити. “Шевченко – це митець, художник, який відкрив для української нації двері в безкінечність. Він є гарантом нашої вічності…” – сказав Микола Жулинський.


30 квітня Федорівська сільська бібліотека-філія спільно з сільським Будинком культури організували та провели літературно-музичну композицію «Слово Шевченка--джерело невмирущого духу».Та п'єсу за мотивами поеми Т.Г.Шевченка " Наймичка". На заході присутні познайомились з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка, з його мистецькою спадщиною, з значенням творчості поета в розвитку світової культури.




Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла книжкова виставка «Скарби Тарасового слова», на якій експонувалися твори геніального поета і розповіді про нього.А також виставка дитячих малюнків" Нас єднає Шевченкове слово" за творами Т.Г.Шевченка










  Нікого не залишила байдужим  вистава за мотивами поеми Шевченка «Наймичка». Учасники драматичного гуртка  Федорівського  Будинку  культури  зуміли розкрити всю багатогранність поеми.Учні-актори дуже вдало передали глядачу дух епохи Великого поета і майстерно перевтілитись у портретну схожість дійових осіб.




















 Т.Г.Шевченко – славний син українського народу, його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила. Слово Шевченкове, як стверджує Ніна Шмурикова “Таке просте, таке доступне, таке сміливе, волелюбне, таке гаряче і живе!... Воно магічну силу має – всю душу враз перевертає…” Це правда, це істина, що пройшла крізь горнило століть.

Немає коментарів:

Дописати коментар