Общее·количество·просмотров·страницы

вторник, 23 февраля 2016 г.

…і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам;

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.Їхні імена назавжди викарбуються в нашій пам’яті, адже вони відстоювали та боролись за наше з вами майбутнє,вони давали нам віру в себе та впевненість, що тобі завжди підставлять плече допомоги, вони несли єдність духу та думки українського народу і плекали в нас ще більшу любов до вільної, мужньої неньки України .Вони ішли до кінця несучи в серцях любов до своєї країни, і були впевнені у її великому майбутньому, вони подали нам приклад. Вони - наша гордість та слава.


Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Ось уже минає друга річниця від тих трагічних і героїчних подій на Майдані. Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

До вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні з метою належного вшанування борців за незалежність та цілісність нашої держави, в  сільській бібліотеці - філії було  організовано перегляд літератури "  Їх імена - гомін України" та проведена тематична бесіда      "Небесна сотня - герої нового часу".

Комментариев нет:

Отправить комментарий