Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 6 мая 2016 г.

            Дарунок з дитячою душею

Мама! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, щоб ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі
.
Мама… Вимовляєш це рідне до болю слово і в ньому чується і переливчаста пісня жайворонка, і печальне «курля» журавлів, дзвінке дзюркотіння весняного струмочка, і жовті пасма останнього падолисту...
На білому світі є слова, які ми називаємо святими. І одне з таких святих, теплих, ласкавих слів – слово «мама». Слово, яке дитина говорить найчастіше, це «мама». Слово, при якому доросла, похмура людина усміхнеться, - це теж «мама».
                       
 Як добре, що Свято матері у травні, адже травень – це весна, сонце, надія! У травні природа мати випроводжає свою дочку Землю у пишному наряді весняних квітів у дорогу життя, праці та радості. Люди висловлюють свою подяку материнській самовідданості та святкують День матері.
Це єдиний день в році, присвячений найріднішій людині у житті кожного - мамі. Тому хочеться, аби він був наповнений щирими емоціями, теплими враженнями і приємними подарунками.
                          

                              
Напередодні Дня матері, 5 травня, у нашій книгозбірні пройшов майстер-клас «Дарунок з дитячою душею». Винахідливі умільці з гуртка «Долоньки» придумали і створили неповторні, чудові подаруночки своїми руками для своїх матусь – квіточки, букетики квітів. Це оригінальні подаруночки, що запам’ятовуються, поєднавши в одному подяку і любов до найріднішої людини. 
                       

                                         
Любі наші матері! Будьте завжди гарними і коханими! Нехай ваші діти дарують вам силу і щастя! Життя триває, тому що на Землі є ви!
Спасибі за ласку, за щире тепло,
Недоспані ночі, турботи й добро.
Здоров’я міцного Вам зичимо щиро, 
Любові і радості, злагоди й миру!

Комментариев нет:

Отправить комментарий