Общее·количество·просмотров·страницы

вторник, 27 декабря 2016 г.

" А дні бувають різні..."

23 грудня в читальному залі нашої бібліотеки відбулася зустріч з Галиною Василівною Вовченко – відомою полтавською поетесою, автором багатьох збірок та книг. 
                              
Галина Василівна розповіла нам про своє становлення як поетеси, читала власні вірші, ділилася творчими вподобаннями та пошуками. Слухачів зачарували незрівнянні поетичні етюди, теми природи, кохання, глибокі внутрішні переживання, які відчувалися у кожному рядочку. Звучали і вірші для дітей, і громадянська лірика. Всі присутні мали змогу прослухати запис чудового романсу у виконанні Ксенії Виговської на вірш Галини Василівни «Скажи …».                                             
Творчий доробок Галини Василівни Вовченко органічно вплітається у літературний віночок рідного краю. Багато віршів Галини Вовченко покладено на музику, звучать по радіо й телебаченню. А ще вона – талановита фотохудожниця. Це засвідчує її поетична збірка з власним фотосупроводом, ознайомлення з якою принесло присутнім справжню насолоду.

  Літературна творчість Галини Вовченко тісно пов'язана з просвітницькою діяльністю, а часто вони переплітаються, доповнюючи і обумовлюючи одна одну. Авторка кличе всіх до праведності, милосердя, доброти, любові тепер і зараз, бо «днів не зупинити, І двічі не прожити…». 
Година творчого спілкування об’єднала читачів бібліотеки,  та всіх охочих, хто завітав у цю пору до читальної зали Мало кого могла залишити байдужим незвичайна та щира манера спілкування гості, її поезії, що написані ніби просто, але передають глибокий зміст.

Комментариев нет:

Отправить комментарий