Общее·количество·просмотров·страницы

вторник, 6 декабря 2016 г.

            Цікаві зустрічі в бібліотеці

 2 грудня в читальній залі Федорівської сільської бібліотеки відбулася зустріч  з поетесою, гумористом, керівником літературної студії " Голос ветерана" і просто чарівною жінкою   Зінаїдою Констянтинівною Токар
Головними слухачами чарівної поезії  стали читачі та учасники літературної вітальні, з якими Зінаїда Констянтинівна  поділився найновішими віршами, секретами поетичної творчості і планами на майбутнє.
                                         
  Тематика творів – різноманітна. Зінаїда Токар пише про людей праці, красу рідної природи, возвеличує ідеали добра, справедливості, любов до матері-Вітчизни, є також і інтимна лірика, твори, які славлять життя людей з їхніми радощами і печалями, любов’ю і тривогами, великою вірою у щастя і добро, наповнені священною вірністю рідній Полтавщині. Поетичні збірки вміщують роздуми про наше сьогодення й минуле, про святість і нерозривність зв’язку різних поколінь, їх духовну єдність та націленість у щасливе завтрашнє майбутнє.
 
Значне місце у творчості  поетеси займають гуморески,

                          
Дружній сміх та оплески зривалися в читальній  залі, коли читала свої  гуморески Зінаїда Констянтинівна. Хорошого настрою учасникам творчої зустрічі додавали і байки  нашого доброго друга і цікавого байкаря Романа Котляра, який дещо презентував із своєї нової збірки.
Усім відомо, що сміх лікує. Якщо сміх лікує, то людей які дарують цей сміх можна назвати лікарями. Тому надзвичайно цікавим і корисним для нас було спілкування з поетами - гумористами Зінаїдою Токар та Романом Котляром. Зустріч видалася напрочуд цікавою й насиченою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий