Общее·количество·просмотров·страницы

вторник, 21 ноября 2017 г.

Зима, що нас змінила...
Минуло  більше трьох років від часу, коли розпочалася Революція Гідності і ті жахливі події, що відбувалися на Майдані у 2013-2014 рр. Та не забулися ті  ідеали, які хоробро відстоював український народ довгими та холодними зимовими  днями й ночами.
Різних за віком, статусом та поглядами людей, згуртувала ідея боротьби за свою демократію, волю і незалежність. Українці, як і їхні предки в боротьбі за свободу, не скорилися й не злякалися, а навпаки, ще дужче об’єдналися в єдину громаду.
 Сьогодні ми не вправі забути ні на мить тих людей, які віддали своє життя і змінили свідомість українців, які привернули увагу цілого світу до України та змінили хід історичного розвитку нашої держави.
Саме тому, до Дня Гідності та Свободи в нашій бібліотеці відбувся бібліорепортаж  який був присвячений  подіям трирічної давнини. . Бібліотекар розповіла про хід подій на Майдані в ті дні….Наприкінці заходу присутні  подивились документальний фільм про події на Майдані і змогли зробити свої власні висновки.Також було  розгорнуто книжкову виставку, де  представлені твори, що відображають події на Майдані під час Революції Гідності,

«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.Комментариев нет:

Отправить комментарий