Общее·количество·просмотров·страницы

четверг, 22 марта 2018 г.


       Ювілей району – це ювілей його зрілості,
                              його визнання. 
                                                                               
Як швидко плине час ! Ніби недавно Карлівський район святкував своє 90 -річчя, а промайнуло вже 5 років, і район знову ювіляр — йому 95! За цей час він став ще кращим, сучаснішим, успішнішим. Карлівщину можна порівняти з невеликою казковою країною, де є всі умови для гідного існування. Ліси, річки, луги, ботанічні та ландшафтні заказники, сади, родючі землі — це відображає красу нашого рідного краю.
На історичному шляху нашого району було багато чого: і радість творення, і військове лихоліття, і початок нового життя, який не можна назвати абсолютно безпроблемним,  і сьогоднішні складнощі, і завдання економічних  перебудов, і реформа місцевого самоврядування. Все це – історія і сучасність нашого краю, все це – наше життя. 7 березня 2018 року Карлівському району виповнилось 95 років.
 22 березня відбувся спільний  історико-краєзнавчий фреш сільської бібліотеки та Будинку культури  села  Федорівка  під назвою «Мій рідний край – земля моїх батьків», на який були запрошені  старшокласники Федорівського  НВК та жителі села. Присутні разом з ведучими заходу Людмилою Моторною та Аллою Павленко здійснили  цікаву подорож у далеке минуле. 


Розповідали про історію створення і розвиток  району, про його відомих людей, які народились на Карлівщині і примножили її славу. Не оминули увагою і історію рідного села. Села, як і люди мають свою біографію. У кожного вона своя – неповторна.  Федорівка була заснована у 1743 році (за матеріалами енциклопедичного довідника «Полтавщина»),отже  нашому селу  в цьому році  виповнюється 275 років.
Федорівська  земля багата на талановитих  людей. Ми пишаємося нашими земляками чиї героїзм , праця чи талант заслужили всенародне визнання за межами своєї «малої батьківщини».
                          
Захід супроводжувався фото та відо презентаціями. Була організована виставка-досьє під назвою «Карлівщина в координатах часу», яка розкриває різні етапи становлення Карлівського району: визволення, створення, розвиток та 95-річний ювілей.
Як підсумок  заходу — була проведена  вікторина «Земля мого дитинства». Де старшокласники  мали змогу продемонструвати  свої знання з історії рідного, і зокрема  свого села.
  Організатори свята вдячні працівникам Карлівського музею за допомогу в підборі історичного матеріалу.
                          

Комментариев нет:

Отправить комментарий