Общее·количество·просмотров·страницы

суббота, 23 января 2016 г.«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Саме тому, ми повинні знати свою історію, своє минуле.

22 січня Україна відзначала знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України. Ця дата пов’язана з двома подіями Української революції 1918-1923 років: проголошенням IV Універсалом Центральної Ради Української Народної Республіки самостійною, незалежною, вільною та суверенною державою (22 січня 1918 р.) та Актом Злуки двох державних утворень на українських землях – Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки (22 січня 1919 р.)
З цієї нагоди в бібліотеці був проведений бібліорепортаж  
" Соборна. Вільна. Незалежна"
Історичну мандрівку  сторінками свята Соборності із користувачами здійснила бібліотекар Павленко Алла.   
Вікторина «Твої найперші символи» викликала зацікавлення у читачів до вивчення державної та народної символіки. Дуже жваво й цікаво пройшла українознавча вікторина.  Метою  заходу було викликати інтерес до вивчення історії України, поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики; викликати інтерес до вивчення історії нашої країни.  До заходу була підготовлена книжкова виставка «Соборність – свято вільної нації». 
Молюсь за тебе, Україно,
Молюсь за тебе кожен час,
бо ти у нас одна-єдина, –
Писав в своїх віршах Тарас.
Молюсь,- казав він, щоб у тебе
В минулому залишились жалі,
Щоб завжди було чисте небо
На нашій стомленій землі.
Щоб завжди у садку смерека
Весняним квітом під вікном цвіла
І прилітали з вирію лелеки,
Щоб гомін хвиль послухати Дніпра!

Комментариев нет:

Отправить комментарий